Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Niezawodne systemy CCTV - Oferta ASD

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej generacji telewizja przemysłowa to ważny element naszej oferty firmowej. Kupicie u nas cały szereg niezbędnych urządzeń jak na przykład sterowniki, kamery i sprzęt do przesyłu. Przydatność i skuteczność telewizji przemysłowej jest podkreślana przez specjalistów na każdym kroku. Zachęcamy do zgłębienia naszej oferty i wybrania rozwiązania najlepszych dla Was.

Systemy CCTV

ASD Systemy Zabezpieczeń jest przedsiębiorstwem usługowym, które specjalizuje się w zapewnianiu Państwu komfortu życia i mieszkania. Naszym celem jest skuteczna walka z wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami. 

I między innymi dlatego oferujemy Państwu systemy cctv, które charakteryzują się wysoką skutecznością, przede wszystkim w monitorowaniu tego wszystkiego, co dzieje się czy to wewnątrz pomieszczeń wszelkiego typu, czy też na zewnątrz. Na przykład na podwórku czy gdziekolwiek indziej. 

ASD Systemy Zabezpieczeń jest firmą uznaną, cenioną na rynku, dlatego zależy nam na serwowaniu Państwu systemów najwyższej klasy. Co za tym idzie, systemy cctv są badane na różne sposoby – działamy tak, aby regularnie i systematycznie je badać, aby poddawać je różnego rodzaju testom, zwłaszcza w najtrudniejszych warunkach. 

Systemy przechodzą te testy pozytywnie, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że otrzymujecie produkty tylko i wyłącznie najlepszej jakości – takie, które z powodzeniem możecie zainstalować w domu czy też w zakładzie pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi rozwiązaniami w kategorii Systemy CCTV
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...