Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Czujki pożarowe w sklepie ASD

Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części składowych. Czujki wewnętrzne oraz czujki zewnętrzne to ważny element naszej szerokiej oferty. Tego typu czujki są fundamentalnymi komponentami systemów alarmowych. W tej kategorii oferuje świetny sprzęt. Czujki alarmowe w naszej ofercie to między innymi czujki temperatury, dymu oraz magnetyczne. Wybór jest szeroki w tej materii. Te produkty są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo.

Czujki pożarowe

Sygnalizacja przeciwpożarowa oraz systemy alarmowe to specjalizacje naszego przedsiębiorstwa. ASD oferuje takie rozwiązania jak czujki pożarowe. Te produkty są skierowane do różnych klientów: takich, którzy chcą zamienić stare czujki na nowe, a także takich, którzy potrzebują systemu sygnalizacji pożarowej. 

Oferta czujek pożarowych to nie wszystko, ponieważ nasza firma zajmuje się również całościowym projektowaniem i instalacją takich systemów sygnalizacji przeciwpożarowej.  

Czujki pożarowe służą do wykrywania dymu oraz wysokiej temperatury. To właśnie detekcja tych czynników występujących w wartościach powyżej normy pozwala na przekazanie informacji o pożarze do odpowiednich służb bezpieczeństwa. Czujki to podstawowy element systemu sygnalizacji, który jest bezsprzecznie niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania.  

Firma ASD oprócz czujek ma w swojej ofercie szereg innych produktów. Możecie się o nich dowiedzieć zaglądając na naszą stronę internetową. Bardzo gorąco na nią wszystkich zapraszamy. 

Oferta: www.asd.pl/czujki-dymu
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564305
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Czujki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym...
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa...