Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Kamery IP - Oferta sklepu ASD

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej generacji telewizja przemysłowa to ważny element naszej oferty firmowej. Kupicie u nas cały szereg niezbędnych urządzeń jak na przykład sterowniki, kamery i sprzęt do przesyłu. Przydatność i skuteczność telewizji przemysłowej jest podkreślana przez specjalistów na każdym kroku. Zachęcamy do zgłębienia naszej oferty i wybrania rozwiązania najlepszych dla Was.

Kamery IP

Jesteśmy firmą, która dba o klienta. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego wprowadziliśmy na rynek najnowocześniejsze kamery ip. Podlegały one wielu testom, dzięki czemu z całą pewnością możemy powiedzieć, że są najlepsze w swoim rodzaju spośród tych dostępnych w tej chwili w sprzedaży. 

Nasze przedsiębiorstwo, ASD Systemy Zabezpieczeń, kładzie duży nacisk na to, żeby wywiązywać się należycie z powierzonych zdań. Dlatego też nasze kamery ip przeznaczone są również dla osób wymagających, którym zależy na najlepszej jakości obsługi. Nie zgadzamy się na półśrodki i kamery ip są tego wyrazem. 

Jakość obrazu, jaką uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przewyższa zdecydowanie tę, z którą do tej pory mieliśmy do czynienia. Co za tym idzie, jesteśmy przekonani co do wartości sprzętu, który oferujemy, a klienci chętnie współpracują z nami na tym polu. 

Kamery służyć mogą w wielu miejscach – i służą, doskonale spełniając wszystkie powierzone im role zarówno na terenie firmy, jak i domów prywatnych.

Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi modelami w kategorii Kamery IP
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Mybohome

Mybohome

Dodano: 11.06.2018
Mybohome to wyjątkowa marka, w której skład wchodzi sklep internetowy z dekoracjami do wnętrz w stylu boho. Charakteryzują się one kreatywnymi formami nawiązującymi do świata przyrody. Efekt...
Więcej o firmie: Dekoracje ścienne dla dzieci
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób...
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw