Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Kamery Przemysłowe CCTV - oferta ASD

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej generacji telewizja przemysłowa to ważny element naszej oferty firmowej. Kupicie u nas cały szereg niezbędnych urządzeń jak na przykład sterowniki, kamery i sprzęt do przesyłu. Przydatność i skuteczność telewizji przemysłowej jest podkreślana przez specjalistów na każdym kroku. Zachęcamy do zgłębienia naszej oferty i wybrania rozwiązania najlepszych dla Was.

Kamery przemysłowe

Nasza firma działa na rynku zabezpieczeń technicznych już od ponad dwudziestu lat. Oferujemy najwyższej jakości systemy alarmowe i podzespoły niezbędne do ich wykonywania. Nasze produkty są dostarczane przez cenionych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować ich niezawodność i najwyższą jakość. 

Kamery przemysłowe, które dla Was przygotowaliśmy to wysokiej klasy sprzęt, który można z powodzeniem stosować w bardzo różnych pomieszczeniach takich jak hale, warsztaty i magazyny. Monitorowanie i kontrola obiektów przy użyciu naszych kamer stanie się czymś niezmiernie prostym. 

Jest to bardzo wygodna rzecz, z której na pewno będziecie zadowoleni i się Wam bardzo przysłuży. Z wykorzystaniem tych kamer możecie tworzyć bardzo dobre systemy telewizji przemysłowej. Takie systemy na pewno się przydadzą. 

Oferujemy Wam urządzenia różnych producentów i różne modele. Dna naszych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne ceny, a także dodatkowe rabaty i promocje. Przekonajcie się sami.

Kamery przemysłowe w ofercie ASD
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części...
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw