Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Systemy kontroli dostępu - oferta firmy ASD.PL

Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie przyznane przez Krajową Izbę Gospodarcza świadczy o umiejętnościach, ale także wielkim wkładzie osób pracujących w pozyskiwanie zaufania klientów . Ze strony każdy jest w stanie dowiedzieć się jakie systemy alarmowe są w ofercie, bardzo istotnym czynnikiem staje się doskonały kontakt z pracownikami, indywidualne podejście do każdego klienta.

Systemy kontroli dostępu

ASD trudni się sprzedażą urządzeń elektronicznych wykorzystywanych do tworzenia różnego rodzaju systemów alarmowych oraz instalacyjnych. Chodzi tu np. o sygnalizację pożarową, systemy kontroli dostępu, telewizję przemysłową , ale także o okablowanie strukturalne czy nagłaśniające. 

Jeśli chodzi o usługi to ASD profesjonalnie projektuje całościowo systemy oferując nie tylko projekt, ale również montaż, serwisowanie i monitorowanie całego tworzonego systemu. Przykładem systemów, których projektowaniem i sprzedażą się zajmujemy są systemy kontroli dostępu. 

Jest to podstawowy sposób kontroli i ochrony ograniczający wstęp do pomieszczeń tylko dla osób do tego upoważnionych. Oparty jest on o specjalne karty plastikowe, które posiadają tylko pracownicy. Dzięki takim rozwiązaniom można zadbać o bezpieczeństwo i jednocześnie o komfort pracy.  

ASD jest firmą, która przywiązuje wielką wagę do jakości i bogatej oferty. Jesteśmy profesjonalistami więc możecie nam bez obaw zaufać. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w kategorii Kontrola Dostępu.
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 35"

Jak dojechać do firmy Asd?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...