Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego turysty. Ponadto w naszym hotelu jest wyśmienita kuchnia, doskonała atmosfera przepełniona staropolską gościnnością i wiele innych atrakcji. Atutem hotelu jest bliskość plaży. Jest ona oddalona tylko o sto metrów.

Hotel (Jastrzębia Góra)

Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Dlaczego w hotelu? Nasze wymagania co do standardu pobytu rosną z wiekiem i przyzwyczajeniami. Kiedyś wystarczył nam namiot, potem prywatna, tania kwatera, później pensjonat, a gdy uzyskaliśmy pewien status w społeczeństwie, chcemy spać w hotelu. Wakacje w hotelu nad polskim morzem to nie jest znowu tak bardzo straszny wydatek, a standard usług jest na pewno wyższy niż w porównywalnym hotelu o podobnej. Również w czasie niepogody nasza placówka zapewnia swoim gościom wiele atrakcji!

Trzygwiazdkowy Astor Hotel zaprasza do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą dla całych rodzin. Jastrzębia Góra, gdzie zlokalizowana jest nasza placówka, jest jedną z najpiękniejszych miejscowości w Polsce. Dlatego też my jako firma hotelarska, oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego turysty. Ponadto w naszym hotelu jest wyśmienita kuchnia, doskonała atmosfera przepełniona staropolską gościnnością i wiele innych atrakcji. Atutem naszego hotelu jest bliskość plaży, jest ona oddalona jedynie o sto metrów od kompleksu hotelowego Astor.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Astor Hotel w Jastrzębiej Górze i atrakcyjnymi promocjami dla całej rodziny:
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...