Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Zaplanuj spotkanie biznesowe nad morzem z Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego turysty. Ponadto w naszym hotelu jest wyśmienita kuchnia, doskonała atmosfera przepełniona staropolską gościnnością i wiele innych atrakcji. Atutem hotelu jest bliskość plaży. Jest ona oddalona tylko o sto metrów.

Konferencje nad morzem

W momencie przygotowania skutecznych konferencji dla naszej firmy, jak i pracowników potrzebne jest zorganizowanie odpowiedniego miejsca. Zapewnia je nasz hotel, który jest trzygwiazdkowy i posiada odpowiednie możliwości, w celu przygotowania takiej konferencji biznesowej. Interesujący jest fakt, że ten hotel jest położony w miejscu polskiego Wybrzeża, czyli w Jastrzębiej Górze.

To jeden z najpiękniejszych kurortów nadmorskich, który znajduje się blisko morza. Jest więc to zarówno piękne miejsce na przeprowadzenie konferencji w firmie, jak i zapewnienie pracownikom pewnego odpoczynku. Z nami współpraca odbywa się na wysokim poziomie. Przekonują się o tym firmy, które współpracują z nami już od dłuższego czasu, organizują tutaj najlepsze konferencje nad morzem.

Nasz hotel cechuje wielka gościnność, jak i przyjemna atmosfera. To sprawia, że hotel jest w stanie sprawdzić się w każdej sytuacji. Nasze konferencje nad morzem są zapamiętane przez pracowników, jak i organizatorów. Cenią sobie nasze pokoje i wyśmienitą kuchnię.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...