Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Udane wakacje z dziećmi w Astor Hotel

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego turysty. Ponadto w naszym hotelu jest wyśmienita kuchnia, doskonała atmosfera przepełniona staropolską gościnnością i wiele innych atrakcji. Atutem hotelu jest bliskość plaży. Jest ona oddalona tylko o sto metrów.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

Astor to hotel położony w Jastrzębiej Górze, czyli kurorcie znajdującym się nad polskim morzem. Astor to trzygwiazdkowy hotel, gdzie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie na rodzinne wakacje. Hotel oferuje swoim gościom znakomitą atmosferę, komfortowe pokoje oraz różne inne atrakcje. Wśród tych atrakcji znajdziemy świetną restaurację serwującą znakomitą kuchnię. Do tego dochodzi fitness i spa oraz specjalna oferta skierowana dla najmłodszych.

Mamy tu na myśli plac zabaw oraz krainę zabaw dla dzieci. Nasz hotel jest nastawiony na rodzinne wakacje i potrafi zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Poza komfortowymi pokojami, smacznymi obiadami i ofertami specjalnymi (jak fitness czy spa) hotel Astor oferuje świetne położenie dzięki czemu będzie Wam łatwo korzystać z przyjemności morza (tylko 100 metrów od Bałtyku) oraz z innych atrakcji turystycznych.

Zapraszamy do zobaczenia jak przyjemne mogą być wakacje rodzinne z dzieckiem w hotelu Astor. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szereg specjalnych ofert na wakacje.

 

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...