Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Twoje dziecko polubi Astor Hotel w Jastrzębiej Górze!

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego turysty. Ponadto w naszym hotelu jest wyśmienita kuchnia, doskonała atmosfera przepełniona staropolską gościnnością i wiele innych atrakcji. Atutem hotelu jest bliskość plaży. Jest ona oddalona tylko o sto metrów.

Hotel przyjazny dzieciom

Większość rodziców stara się zawsze, by dziecko dostawało wszystko to co najlepsze i najbardziej mu potrzebne. Między innymi dlatego rodzice zawsze starają się również organizować dla dzieci wymarzone wczasy. 

Jeśli wyjeżdża się na wakacje całą rodziną warto zdecydować się na hotel przyjazny dziecku. Takich miejsc znajdzie się w naszym kraju coraz więcej. Są one doskonałymi punktami, w których dziecko zawsze będzie się doskonale czuło.

Taką ofertę ma miedzy innymi hotel Astor z Jastrzębiej Góry. Jego przygotowane pod dzieci pokoje oraz plac zabaw sprawiają, że najmłodsi będą się w takim hotelu czuli doskonale. Poza tym hotel Astor ma świetnie rozwiniętą całościowo ofertę dla dzieci. 

Poza pokojami czy też placem zabaw znakiem tego jest specjalne menu w restauracji dla dzieci. Potwierdza to opinię, że jest to hotel przyjazny dziecku. A jeśli jest przyjazny dziecku to będzie również wzbudzał zaufanie rodziców i ich dobrą opinię. Zazwyczaj głównym celem rodziców jest bowiem dobro dzieci i ich zadowolenie ze spędzonych wakacji. 
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...