Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Budownictwo

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2020
Iwona Pellets Sp. z o.o. powstała w 2014 roku, ale jej początki sięgają lat 80-tych. Nasze doświadczenia pozwoliły na stworzenie nowoczesnych kominków hybrydowych, które spełniają rygorystyczne normy ochrony środowiska. Pozwalają na zmniejszenie zużycia energii, a tym samym na ograniczenie kosztów ogrzewania budynków.

Co nas wyróżnia?

Dzięki temu, że w 2018 roku zbudowaliśmy fabryczny salon kominków w Rąbieniu AB, nasi klienci mogą osobiście przetestować najnowsze rozwiązania. Używamy oprogramowania SolidWorks 2015, które pomaga w doskonaleniu zaawansowanych konstrukcji i prezentować je naszym klientom.

Co jeszcze możemy zaoferować?

Przodujemy w dostarczaniu wysokiej jakości pelletu na polski rynek, dodatkowo w naszym asortymencie znajduje się ponad 20 tysięcy produktów z branży budowlanej.
Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to firma istniejąca od 1991 roku. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o handel pokryciami dachowymi w Internecie. Matsell to odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy, który pozwala klientom łatwo i szybko odnaleźć potrzebne produkty. W ofercie znajdziemy takie towary jak elementy wentylacji dachowej czy rynny. Do tego Matsell sprzedaje gont bitumiczny, wełnę mineralną, płyty OSB i P5 a także pokrycia i okna dachowe. Oferta sklepu to także płytki ceramiczne. Wszystkie oferowane produkty to najwyższa jakość i atrakcyjne, konkurencyjne ceny.
Więcej o firmie: Gonty
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 05.10.2016

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 17 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowania hal stalowych. Tworzymy hale stalowe dla największych polskich i zagranicznych firm. W ramach naszej działalności uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Podczas realizowania hal stalowych zapewniamy naszym klientom dobór najlepszych rozwiązaniach dotyczących parametrów geometrycznych hali przy zachowaniu odpowiednich proporcji.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 05.12.2014
Współpraca z firmą, która wykonuje posadzki jest możliwa na wysokim poziomie, od kiedy istniejemy na rynku. Tylko u nas jest możliwość zapewnienia sobie najlepszych materiałów, gdzie my sami gwarantujemy pełen profesjonalizm podczas wykonywania wszelkich realizacji. Dbamy także o tworzenie projektów od strony technologicznej, z wykorzystaniem aktualnych nowości, które pojawiają się na rynku. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w wykonywaniu takich usług. Spełniamy oczekiwania naszych bardzo wymagających klientów.
Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 05.08.2013
Potrzebujesz sprzęt budowlany? Wynajmij go u nas! Riwal zapewnia maszyny budowlane takie jak podesty przegubowe, nożycowe, ładowarki teleskopowe i inne. Prowadzimy także szybki i sprawny serwis sprzętu budowlanego oraz sprzedajemy używane maszyny. W naszej ofercie znajdziesz również szkolenia dla wszystkich tych, którzy chcą zostać operatorami podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Zajrzyj na www.riwalpoland.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Gorąco zapraszamy!
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 25.08.2016

Wapol jest firmą, która posiada szeroką paletę produktów i usług w swojej ofercie. Zapewniamy fachowe wsparcie przy wyborze wykładzin podłogowych i montażu (np. w biurach, galeriach handlowych, szkołach, hotelach), a także przy czyszczeniu i ekspertyzach. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu oferujemy usług z najwyższej półki. Jeśli chodzi o produkty to znajdziesz u nas różne kolory i wzory wykładzin PVC, dywanowych, tkanych i naturalnych. Mamy dla Was także płytki LVT, wykładziny specjalistyczne i betony Cire.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 07.09.2016
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania między innymi odwodnienia i kontrolowania wód gruntowych, wiercenia studni i odwiertów badawczych, które możemy wykonać zarówno na terenie kraju oraz poza granicami kraju. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie poszczególnych usług dla różnych branż zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju. Realizujemy również testy i monitorowanie.