Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Imprezy dla firm

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Chciałabyś zorganizować przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński? Chciałabyś sprawić, aby był to dla niej, i dla was - jej przyjaciółek - dzień wyjątkowy? Aby przed wejściem na nową drogę życia, jeszcze raz zaszaleć w wspólnym, kobiecym gronie? Firma Chilievent zrobi wszystko w swojej mocy, aby tak było i postara się stworzyć wyjątkowy klimat dla przyszłej panny młodej i ich towarzyszek. Po konsultacji z organizatorkami wieczoru panieńskiego dobierzemy najlepsze atrakcje, najlepszy lokal, wszystko, co jest najlepsze, aby zagwarantować udaną zabawę, bo przecież jest to jeden z ostatnich momentów na wspólną zabawę w kobiecym gronie!

Imprezy integracyjne dla firm

Agencja Chilli Event jest firmą zajmującą się realizowaniem różnorodnych eventów - począwszy od szkoleń, konferencji, przez pikniki, po imprezy integracyjne. Takie zróżnicowanie pozwoliło jej wytworzyć unikatowy elastyczny model pracy. Firma posiada standardowe oferty, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizowała indywidualny plan klienta. 

Chilli Event od wielu lat nieustannie i z sukcesem działa na rynku imprez firmowych, w swojej ofercie posiada również organizację eventów przeznaczonych dla dzieci lub uczniów - takich jak różnego rodzaju wycieczki czy Dzień Dziecka. Eventy takie często obejmują liczbę nawet 400 uczestników, toteż realizacja przeprowadzona zostać musi na najwyższym poziomie.

W dziale imprez integracyjnych dla firm na terenie Warszaway (http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne) możemy również znaleźć ofertę pikników, które zawierają w sobie gotowe scenariusze przeprowadzenia oraz możliwość ustalenia menu. Taka otwartość i możliwość modyfikacji początkowych założeń powoduje, iż firmy eventowe stają się coraz bardziej popularne - żeby wybić się na rynku muszą reprezentować sobą unikalne możliwości oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dlatego też, wybierając taką firmę warto zaangażować się w krótki research i wybrać tę z najwyższą renomą, aby później uniknąć potencjalnych problemów.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto