Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Imprezy dla pracowników w Warszawie

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Chciałabyś zorganizować przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński? Chciałabyś sprawić, aby był to dla niej, i dla was - jej przyjaciółek - dzień wyjątkowy? Aby przed wejściem na nową drogę życia, jeszcze raz zaszaleć w wspólnym, kobiecym gronie? Firma Chilievent zrobi wszystko w swojej mocy, aby tak było i postara się stworzyć wyjątkowy klimat dla przyszłej panny młodej i ich towarzyszek. Po konsultacji z organizatorkami wieczoru panieńskiego dobierzemy najlepsze atrakcje, najlepszy lokal, wszystko, co jest najlepsze, aby zagwarantować udaną zabawę, bo przecież jest to jeden z ostatnich momentów na wspólną zabawę w kobiecym gronie!

Imprezy firmowe

Agencja eventowa Chilli Event gwarantuje profesjonalną organizację jubileuszowych imprez firmowych. Jubileusze w wielu firmach są hucznie obchodzone, a pracownicy agencji na pewno zajmą się tym dobrze.
Imprezy firmowe Warszawa organizowane są w najciekawszych miejscach na terenie Warszawy. 

Z racji tego na imprezie nie zabraknie atrakcji dla osób w różnym wieku. Będzie można na takich imprezach podyskutować nie tylko o firmie, ale też lepiej poznać się ze swoimi współpracownikami. Agencja zapewnia doskonałe jedzenie, przygotowywane przez najlepszych kucharze. W razie problemów można skorzystać też z transportu, który pracownicy agencji zapewniają każdej zaproszonej na imprezę firmową osobę. 

Dodatkowo udostępniany jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny.
Przedstawiciele firm przekazują wskazówki pracownikom agencji eventowej, m.in. w zakresie planu szczegółowego imprezy, a następnie poszczególne pomysły wcielane są w życie. Na imprezach firmowych nie zabraknie też kreatywnych programów towarzyszących. 
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto