Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Konferencje firmowe

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Chciałabyś zorganizować przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński? Chciałabyś sprawić, aby był to dla niej, i dla was - jej przyjaciółek - dzień wyjątkowy? Aby przed wejściem na nową drogę życia, jeszcze raz zaszaleć w wspólnym, kobiecym gronie? Firma Chilievent zrobi wszystko w swojej mocy, aby tak było i postara się stworzyć wyjątkowy klimat dla przyszłej panny młodej i ich towarzyszek. Po konsultacji z organizatorkami wieczoru panieńskiego dobierzemy najlepsze atrakcje, najlepszy lokal, wszystko, co jest najlepsze, aby zagwarantować udaną zabawę, bo przecież jest to jeden z ostatnich momentów na wspólną zabawę w kobiecym gronie!

Organizacja konferencji

Chilli Event zajmuje się organizowaniem międzynarodowych konferencji firmowych na terenie Warszawy. Wybierane są wtedy specjalne sale kongresowe, dzięki czemu konferencje mogą przebiegać w odpowiedniej atmosferze.

Pracownicy agencji Chilli Event doskonale znają się na powierzonych im zadaniach, dlatego też sale są odpowiednio wyposażone. Nie zabraknie w nich sprzętu technicznego oraz multimedialnego. Dzięki temu organizacja konferencji Warszawa przebiega rzetelnie w każdym calu. Zainteresowane firmy mogą skupić się na dyskutowaniu na temat ważnych dla ich firmy spraw. Dzięki takim konferencjom podpisywane są nowe umowy handlowe, często opiewające na bardzo pokaźne kwoty. Agencja zapewnia zainteresowanym catering, zakwaterowanie oraz transport, jeśli tylko przedstawiciele firm wyrażą takie życzenie.

Organizacja konferencji umożliwia także wynajęcie tłumaczy oraz mówców. W ten sposób każde z wystąpień będzie całkowicie zrozumiałe dla wszystkich zebranych osób, nawet przybyłych z dalekich krajów.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto