Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Organizacja pikników firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Chciałabyś zorganizować przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński? Chciałabyś sprawić, aby był to dla niej, i dla was - jej przyjaciółek - dzień wyjątkowy? Aby przed wejściem na nową drogę życia, jeszcze raz zaszaleć w wspólnym, kobiecym gronie? Firma Chilievent zrobi wszystko w swojej mocy, aby tak było i postara się stworzyć wyjątkowy klimat dla przyszłej panny młodej i ich towarzyszek. Po konsultacji z organizatorkami wieczoru panieńskiego dobierzemy najlepsze atrakcje, najlepszy lokal, wszystko, co jest najlepsze, aby zagwarantować udaną zabawę, bo przecież jest to jeden z ostatnich momentów na wspólną zabawę w kobiecym gronie!

Organizacja pikników firmowych

Chilli Event to najlepszy wybór, jeśli chodzi o organizację pikników firmowych. Zwykle takie pikniki odbywają się na świeżym powietrzu, aby można było zapewnić uczestnikom dostateczną dawkę atrakcji.

Pracownicy agencji eventowej przygotowują pikniki firmowe w pełni profesjonalnie. Organizacja pikników firmowych Warszawa przebiega bez najmniejszych zarzutów, dzięki czemu na piknikach mogą bawić się nie tylko pracownicy firmowi, ale też członkowie ich rodzin. Co za tym idzie piknik będzie zaopatrzony w catering, muzykę, oprawę techniczną, ale też sprzęt multimedialny. W razie potrzeby pracownikom firmowym proponowane jest zakwaterowanie, nie muszą się też oni obawiać o transport, ponieważ agencja zadba o to, aby wszyscy dotarli na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja pikników firmowych dobierana jest zgodnie z potrzebami zainteresowanych firm, ale też mając na uwadze obecnie panującą porę roku. Dzięki temu pikniki organizowane są na wysokim poziomie, a każdy uczestnik skupić może się na dobrej zabawie.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto