Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Pomysły na nowoczesne wnętrza - Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa ilość klientów w całym kraju oraz za granicą. Ufają nam, ponieważ posiadamy najwyższy stopień jakości produktów ISO. Po drugie działamy w obrębie całego kraju. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie dostarczyć wyposażenie kuchenne i łazienkowe, z którego on będzie mógł następnie korzystać przez wiele lat - nie zauważając jakichkolwiek problemów.

Nowoczesne wnętrza

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się produkowaniu wyposażenia do łazienek oraz kuchni. Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku zapewniamy naszym klientom produkty zarówno wyjątkowe stylistycznie, jak też najwyższej jakości. 

Nasza firma współpracuje z najlepszymi, polskimi projektantami, co pozwala nam tworzyć produkty zgodne z najnowszymi trendami w wystroju wnętrza. Nasze urządzenia doskonale wkomponują się w nowoczesne wnętrza. Atutem naszych produktów jest również trwałość. 

Realizujemy urządzenia w parku maszynowym, który spełnia najwyższe normy w zakresie jakości. Nasza firma posiada między innymi certyfikat jakości ISO 9001:2000, który potwierdza jakość naszej produkcji. Na wszystkie nasze produkty udzielamy długoletnich gwarancji. 

W naszej ofercie posiadamy między innymi baterie łazienkowe, baterie kuchenne, panele natryskowe, natryski, kabiny i brodziki, zlewozmywaki stalowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki ceramiczne, ceramikę oraz akcesoria łazienkowe dla osób niepełnosprawnych.

Sprawdź nasze propozycje w dziale Nowoczesne wnętrza - https://deante.pl/pl/Metamorfozy-wnetrz
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części...