Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Umywalki stawiane na blacie - Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa ilość klientów w całym kraju oraz za granicą. Ufają nam, ponieważ posiadamy najwyższy stopień jakości produktów ISO. Po drugie działamy w obrębie całego kraju. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie dostarczyć wyposażenie kuchenne i łazienkowe, z którego on będzie mógł następnie korzystać przez wiele lat - nie zauważając jakichkolwiek problemów.

Umywalki nablatowe

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji armatury łazienkowej najwyższego poziomu. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi projektantami, aby tworzyć umywalki nablatowe o wyrafinowanych kształtach i trwałym wizerunku. Posiadamy w asortymencie pozycje owalne, prostokątne i mocno geometryczne, pasujące do każdej stylistyki łazienkowej. 

Umywalki są wyposażone w przelew. Można wdrożyć do nich także baterie umywalkowe. Tworzymy je tak, aby nie mieli Państwo problemu z czyszczeniem, chlapiącą wodą czy innymi uszkodzeniami. Umywalki nie przeciekają. Zostały stworzone z myślą o nowoczesnych łazienkach. 

Ceramiczne umywalki wyróżniają się wysoką odpornością na typowe środki chemiczne i zarysowania mechaniczne. Wiele opcji do wyboru, mnóstwo komplementarnych akcesoriów i pewność współpracy z doświadczoną marką Deante to cechy przemawiające za dokonaniem pierwszego zamówienia skoncentrowanego na jakości aranżacji łazienki. 

Promujemy białe umywalki z długoletnią gwarancją. Warto sięgnąć po techniczne materiały uzupełniające, aby poznać lepiej naszą łazienkową armaturę. 

Sprawdź pełny asortyment w kategorii umywalki nablatowe - https://deante.pl/pl/Umywalki
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie...