Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Umywalki stawiane na blacie - Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa ilość klientów w całym kraju oraz za granicą. Ufają nam, ponieważ posiadamy najwyższy stopień jakości produktów ISO. Po drugie działamy w obrębie całego kraju. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie dostarczyć wyposażenie kuchenne i łazienkowe, z którego on będzie mógł następnie korzystać przez wiele lat - nie zauważając jakichkolwiek problemów.

Umywalki nablatowe

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji armatury łazienkowej najwyższego poziomu. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi projektantami, aby tworzyć umywalki nablatowe o wyrafinowanych kształtach i trwałym wizerunku. Posiadamy w asortymencie pozycje owalne, prostokątne i mocno geometryczne, pasujące do każdej stylistyki łazienkowej. 

Umywalki są wyposażone w przelew. Można wdrożyć do nich także baterie umywalkowe. Tworzymy je tak, aby nie mieli Państwo problemu z czyszczeniem, chlapiącą wodą czy innymi uszkodzeniami. Umywalki nie przeciekają. Zostały stworzone z myślą o nowoczesnych łazienkach. 

Ceramiczne umywalki wyróżniają się wysoką odpornością na typowe środki chemiczne i zarysowania mechaniczne. Wiele opcji do wyboru, mnóstwo komplementarnych akcesoriów i pewność współpracy z doświadczoną marką Deante to cechy przemawiające za dokonaniem pierwszego zamówienia skoncentrowanego na jakości aranżacji łazienki. 

Promujemy białe umywalki z długoletnią gwarancją. Warto sięgnąć po techniczne materiały uzupełniające, aby poznać lepiej naszą łazienkową armaturę. 

Sprawdź pełny asortyment w kategorii umywalki nablatowe - https://deante.pl/pl/Umywalki
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw