Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Przewóz przesyłek kurierskich | Eurospedycja.com | Firma kurierska

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 25.09.2017
Firma Eurospedycja oferuje Państwu profesjonalne usługi spedycyjne i przeprowadzkowe na terenie całej Europy. Nasza specjalność to transport drogowy – dysponujemy nowoczesnym zapleczem, gwarantujemy klientom szybką i bezpieczną dostawę w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie dostępne są m.in.: tanie przesyłki kurierskie, przewóz przesyłek niestandardowych, w tym przewóź palet, mebli, motocykli, rowerów, samochodów, ponadto obsługa przeprowadzek – Anglia, Irlandia i Niemcy. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Eurospedycja!

Przewóz przesyłek

W naszej firmie możemy naszym klientom zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług, które wykonujemy na terenie poszczególnych krajów europejskich. 

Zapewniamy naszym klientom realizowanie poszczególnych usług w krótkich terminach, które wynoszą do siedmiu dni. 

Obsługujemy różne kraje europejskie zarówno w przypadku realizowania naszych usług dla klientów indywidualnych a jednocześnie dla klientów firmowych. 

W naszej firmie możemy zapewnić między innymi przewozy paczek, które możemy dostarczyć dla naszych klientów w ramach bezpiecznych a także terminowych przewozów. 

Jednocześnie nasza firma zapewnia zarówno przewozy paczek standardowych a także przewozy paczek gabarytowych. Zajmujemy się również realizowaniem dla naszych klientów przewozów palet. 

W naszej firmie gwarantujemy naszym klientom również możliwość wygodnego składania nadań paczek z możliwością wykorzystania naszego internetowego serwisu a także odbioru paczek zarówno na terenie kraju, jak też w krajach UE. 

http://www.eurospedycja.com/oferta/paczka-standardowa/
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 18° 3' 51"     E: 52° 59' 54"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Licki

Dodano: 12.05.2014
Licki.pl już od 2007 roku realizuje usługi transportu zarówno krajowego jak też międzynarodowego. Zapewniamy usługi transportu sprzętu medycznego oraz elektronicznego wymagającego...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 05.06.2016
Skorzystaj z oferty auto szkoły Extreme – jednej z najlepszych placówek szkoleniowych dla kierowców w Łodzi. Auto szkoła Extreme zapewnia indywidualne podejście do każdego ze swoich...
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Jeśli zależy Państwu na posianiu dobrego i niezawodnego samochodu marek takich jak Volkswagen, Audi, Opel czy Skoda zachęcamy do zapoznania się z ofertą dilera Krotoski i Cichy. Nasza firma...
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 06.07.2016
Oferujemy naszym  klientom usługi w ramach realizowania kursów przygotowujących do zdawania egzaminów na prawo jazdy. Prowadzimy również kursy specjalistyczne, w tym kursy w zakresie...