Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Przewóz przesyłek kurierskich | Eurospedycja.com | Firma kurierska

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 25.09.2017
Firma Eurospedycja oferuje Państwu profesjonalne usługi spedycyjne i przeprowadzkowe na terenie całej Europy. Nasza specjalność to transport drogowy – dysponujemy nowoczesnym zapleczem, gwarantujemy klientom szybką i bezpieczną dostawę w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie dostępne są m.in.: tanie przesyłki kurierskie, przewóz przesyłek niestandardowych, w tym przewóź palet, mebli, motocykli, rowerów, samochodów, ponadto obsługa przeprowadzek – Anglia, Irlandia i Niemcy. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Eurospedycja!

Przewóz przesyłek

W naszej firmie możemy naszym klientom zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług, które wykonujemy na terenie poszczególnych krajów europejskich. 

Zapewniamy naszym klientom realizowanie poszczególnych usług w krótkich terminach, które wynoszą do siedmiu dni. 

Obsługujemy różne kraje europejskie zarówno w przypadku realizowania naszych usług dla klientów indywidualnych a jednocześnie dla klientów firmowych. 

W naszej firmie możemy zapewnić między innymi przewozy paczek, które możemy dostarczyć dla naszych klientów w ramach bezpiecznych a także terminowych przewozów. 

Jednocześnie nasza firma zapewnia zarówno przewozy paczek standardowych a także przewozy paczek gabarytowych. Zajmujemy się również realizowaniem dla naszych klientów przewozów palet. 

W naszej firmie gwarantujemy naszym klientom również możliwość wygodnego składania nadań paczek z możliwością wykorzystania naszego internetowego serwisu a także odbioru paczek zarówno na terenie kraju, jak też w krajach UE. 

http://www.eurospedycja.com/oferta/paczka-standardowa/
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 18° 3' 51"     E: 52° 59' 54"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 06.07.2016
Oferujemy naszym  klientom usługi w ramach realizowania kursów przygotowujących do zdawania egzaminów na prawo jazdy. Prowadzimy również kursy specjalistyczne, w tym kursy w zakresie...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 08.03.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem sprzedaży szerokiego zakresu pojazdów marki Kia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe...
Brak obrazka

Run

Dodano: 21.05.2015
Od wielu lat działamy na terenie Łodzi, gdzie specjalizujemy się w realizowaniu przeprowadzek zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak też firm. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na...
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 18.05.2015

Sklep Alkotestery.com zapewnia szerokie spektrum wyboru różnego rodzaju urządzeń sprawdzających poziom alkoholu we krwi. Wszystkie nasze alko testy pochodzą od sprawdzonych...

Więcej o firmie: Alkomatów policyjne, Alkomaty