Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Hurtownia BHP - Ferpol.pl

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.07.2017
Ferpol to doświadczona i profesjonalna hurtownia materiałów i odzieży BHP, zapewniająca dostęp do szerokiego wyboru najlepszych produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju prac. W ofercie hurtowni znaleźć można towary 20 najlepszych na świecie marek związanych z BHP, m.in.: odzież roboczą, jak również rękawice ochronne i robocze, obuwie robocze, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, gogle, hełmy, słuchawki i wiele więcej. Istnieje również możliwość personalizacji sprzętu w dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Hurtownia bhp

Dostarczamy naszym klientom kompleksowe wyposażenie BHP. W naszej firmie zapewniamy między innymi odzież roboczą, specjalistyczną, ochronną, w tym odzież kwasoodporną, HCCP, trudnopalną, wodoodporną, spawalniczą. 

Dystrybuujemy również niezbędne akcesoria BHP, jak apteczki, znaki, pachołki, taśmy ostrzegawcze. Wszystkie wyroby dostarczane przez naszą hurtownię pochodzą od renomowanych producentów. 

Współpracujemy z największymi producentami akcesoriów BHP na świecie, co pozwala nam zapewnić najwyższej jakości wyroby, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Nasza hurtownia bhp zapewnia wysokiej jakości obsługę klientów, która obejmuje fachowe doradztwo, szybki czas realizowania zamówień. 

Klientom jesteśmy w stanie zapewnić również przygotowanie odzieży roboczej na indywidualne zamówienie. Odzież może być przygotowana z zastosowaniem logo firmowego, wzornictwa oraz kolorystyki ustalonej z klientami. Posiadamy również komplety odzieży. 

Hurtownia BHP dystrybuuje ponad 70 gotowych kompletów.
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 20° 9' 53"     E: 51° 58' 45"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 31.12.2015
Sklep internetowy czapki.co oferuje czapki na każdą porę roku. Polecamy czapki z daszkiem, kapelusze, berety i kaszkiety. Ponadto oferujemy czapki uszatki, dziane z pomponem oraz szereg dodatków....
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 06.09.2018
Szukasz dużej odzieży męskiej w pełni dopasowanej do Twoich potrzeb? Sklep internetowy TOMBIGO (https://tombigo.pl/) posiada pełen asortyment odzieży męskiej nawet do rozmiaru 9XL! W ofercie...
Brak obrazka

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Firma Wamatex to nowoczesne przedsiębiorstwo dziewiarskie, które istnieje na polskim rynku od 20 lat. Swoją działalność Wamatex rozpoczął w 1992 roku. Obecnie jest czołowym producentem...