Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Odzież ochronna BHP - Sklep internetowy Ferpol.pl

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.07.2017
Ferpol to doświadczona i profesjonalna hurtownia materiałów i odzieży BHP, zapewniająca dostęp do szerokiego wyboru najlepszych produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju prac. W ofercie hurtowni znaleźć można towary 20 najlepszych na świecie marek związanych z BHP, m.in.: odzież roboczą, jak również rękawice ochronne i robocze, obuwie robocze, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, gogle, hełmy, słuchawki i wiele więcej. Istnieje również możliwość personalizacji sprzętu w dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Odzież bhp

Ferpol jest firmą oferującą produkty, które mają za zadanie zapewnienie ochrony w miejscu pracy. Aby sprostać temu zadaniu w ofercie firmy znajdują się tylko najlepsze produkty w kategorii odzież bhp, które zyskały uznanie na całym świecie i bez problemu można im zaufać. 

W sprzedaży znajdują się np. rękawice ochronne, pełna odzież oraz buty, które radzą sobie z niebezpieczeństwami czyhającymi w pracy. Ferpol jest dystrybutorem ponad 20 najlepszych firm oferujących artykuły bhp, oraz posiada własną szwalnie. Możliwe jest oznaczenie zakupionej odzieży logiem firmy, co świadczy o wysokim profesjonalizmie. 

W ofercie Ferpol znajduje się oddzielna kategoria, którą jest odzież ochronna. To bardzo ważne aby odpowiednio dobrać odzież, ponieważ w wielu przypadkach jest ona głównym zabezpieczeniem przed wieloma niebezpiecznymi czynnikami. 

Przykładem jest odzież kwasoodporna, która przydaje się w zakładach, w których korzysta się z niebezpiecznych kwasów. Jest także odzież odblaskowa, która jest niezbędna podczas pracy przy drodze lubi innym miejscu, gdzie konieczna jest dobra widoczność.
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 20° 9' 53"     E: 51° 58' 45"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Firma Wamatex to nowoczesne przedsiębiorstwo dziewiarskie, które istnieje na polskim rynku od 20 lat. Swoją działalność Wamatex rozpoczął w 1992 roku. Obecnie jest czołowym producentem...
Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 31.12.2015
Sklep internetowy czapki.co oferuje czapki na każdą porę roku. Polecamy czapki z daszkiem, kapelusze, berety i kaszkiety. Ponadto oferujemy czapki uszatki, dziane z pomponem oraz szereg dodatków....
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 06.09.2018
Szukasz dużej odzieży męskiej w pełni dopasowanej do Twoich potrzeb? Sklep internetowy TOMBIGO (https://tombigo.pl/) posiada pełen asortyment odzieży męskiej nawet do rozmiaru 9XL! W ofercie...