Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Wino dobroński cydr - Poznaj smak cydru

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina z Francji, Włoch, Hiszpanii. Posiadamy specjalne kompozycje win w postaci zestawów win, które są doskonałym pomysłem na prezent lub na specjalne okazje. Dostarczamy między innymi zestawy win medalowych, ekologicznych. Gwarantujemy naszym klientom również fachowe porady w ramach naszego sklepu internetowego tworzone przez doświadczonych specjalistów.
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne

Dobroński cydr

Nie jest łatwo dobrać odpowiednie wino. Nie każdy właściciel sklepu z winami będzie umiał nam również udzielić konkretnych czy rzetelnych informacji, jak również nie będzie potrafił dobrać wina do potrawy. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy doskonale znają się na swoim fachu, od lat są związani z winami i służą pomocą na każdym kroku. 

Z naszą ekipą można skontaktować się zarówno osobiście, telefonicznie, jak również poprzez kontakt mailowy. Z radością czekamy na Państwa pytania i chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. 

Chętnie również pomożemy w doborze wina, czy przygotowaniu wina na prezent. Na naszej stronie posiadamy dokładne informacje na temat win, jak na przykład informacje o wino dobroński cydr, Adras Roble czy Fritz's Riesling. 

Do każdego wina również jest dopisana ocena w skali od 0-10, co może ułatwić podjęcie decyzji. Jednak nie proponujemy poddawać się tej sugestii, gdyż jak wiadomo, co osoba to inna opinia. Taka ocena może tylko pokazać, jak zostało dane wino ocenione przez innych kupujących.
Adres:
Sempołowskiej 4
WWW:
Kod:
95-200
E-mail:
sklep@vinorama.pl
Miasto:
Pabianice
Telefon:
42 215 86 02
GPS     N: 19° 20' 34"     E: 51° 39' 21"

Jak dojechać do firmy Vinorama?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto