Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Wsparcie fitness dla seniorów - Klub Im Fit Łódź

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca związane z salsą, programy dla seniorów czy oparte na jodze oraz pilates ćwiczenia dla przyszłych mam. Zapewniamy komfortowe warunki od realizowania treningu w przestronnych salach oraz pod okiem zespołu doświadczonych instruktorów. Posiadamy również kompleksowo wyposażoną w nowoczesne urządzenia przestronną siłownię.

Fitness dla seniorów

Starsze osoby często mają sporo trudności w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń fizycznych, co niejednokrotnie skutkuje całkowitą rezygnacją z treningu. 

W rzeczywistości jednak każda starsza osoba powinna zadbać o swoją kondycję, pod żadnym pozorem nie porzucając uprawiania ćwiczeń. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest w tym zakresie fitness dla seniorów Łódź

Dzięki poszczególnym ćwiczeniom można naprawdę znakomicie zadbać o swoją kondycję, jednocześnie bez obaw, że taka aktywność fizyczna negatywnie odbije się na zdrowiu. 

Nasz fitness jest realizowany zgodnie z najważniejszymi wymogami starszych osób. Co za tym idzie, poszczególne ćwiczenia na pewno nie okażą się zbyt obciążające i nawet osoby, które mają problemy ze zdrowiem, nie powinny mieć kłopotów z wykonywaniem dobranych ćwiczeń. 

Należy nadmienić, że fitness pozytywnie wpływa na ogólną kondycję ciała, sprawiając, że staje się ono bardziej elastyczne, a mięśnie zostają naprawdę wyraźnie wzmocnione.
Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...