Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Zajęcia squasha z trenerem

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca związane z salsą, programy dla seniorów czy oparte na jodze oraz pilates ćwiczenia dla przyszłych mam. Zapewniamy komfortowe warunki od realizowania treningu w przestronnych salach oraz pod okiem zespołu doświadczonych instruktorów. Posiadamy również kompleksowo wyposażoną w nowoczesne urządzenia przestronną siłownię.

Trener squash

W naszym klubie fitness działającym na terenie Łodzi jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do uprawiania różnych sportów. 

Specjalizujemy się w prowadzeniu na rzecz naszych klientów różnych zestawów ćwiczeń fitness, które można uprawiać zarówno w grupach kierowanych do osób w różnym wieku czy też mających różny poziom zaawansowania w realizowaniu poszczególnych ćwiczeń. Jednocześnie w naszym klubie zapewniamy również możliwość uprawiania squash. Posiadamy sale do uprawiania tej dyscypliny sportu. Jednocześnie w naszym klubie trener squash jest w stanie zapewnić zarówno naukę techniki jak też zasad. 

W ImFit odbywają się również zawody, które pozwalają na uprawianie tej dyscypliny zarówno przez osoby zaawansowane w tym sporcie, jak też przez amatorów. W naszym klubie zapewniamy niezbędny sprzęt, który jest nowoczesnym sprzętem pochodzącym od renomowanego producenta. Gwarantujemy również możliwość spędzenia w miłej atmosferze wolnego czasu na terenie naszego klubu.
Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i...