Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Bezpłatny doradca kredytów firmowych

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.07.2020
Łódzki Ekspert to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym. Działa na rynku wiele lat, oferując klientom profesjonalną, a jednocześnie bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego, hipotecznego, firmowego, konsolidacyjnego i nie tylko. Jako zarejestrowany pośrednik finansowy Bartosz Motyl dysponuje szeroką wiedzą na temat aktualnej oferty kredytowej na rynku i zasad przyznawania tego rodzaju wsparcia. Szczegółowo analizuje propozycje banków pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kredyt firmowy

Łódzki Ekspert to marka, która oferuje kompleksowy zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych i firm. Organizuje bezpłatne spotkania wstępne, które mają na celu określić potrzeby klienta i przesądzić o ewentualnej współpracy. Firma gwarantuje profesjonalne doradztwo czy pomoc w gromadzeniu dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. 

Jedną z usług oferowanych przez Łódzkiego Eksperta jest doradztwo w zakresie kredytu firmowego. Kredyt firmowy to powszechna forma zastrzyku pieniężnego dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Wyróżnia się kredyty: inwestycyjne oraz obrotowe. Każdy z nich różni się specyficznymi warunkami, jak i przeznaczeniem środków pieniężnych. 

Decydując się na współpracę z doradcą, firma zyskuje pewność co do bezpieczeństwa i skuteczności ubiegania się o kredyt. Doradca zajmuje się analizowaniem sytuacji rynkowej, ofert banków, jak i gromadzeniem niezbędnej dokumentacji. Ponadto świadczy profesjonalne doradztwo i pośredniczy w rozmowach finansowych, co jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Konto osobiste - korzyści z jego posiadania

Konto osobiste, to produkt bankowy, który można określić jako wyjątkowo popularny. Wiele milionów Polaków posiada je i bardzo sobie ceni, jednak nie wszyscy podejmują się jego założenia, przyjmując, że to przede wszystkim koszt, a poza tym komplikacja w gospodarowaniu własnymi...