Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Doradztwo w kredytach gotówkowych

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.07.2020
Łódzki Ekspert to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym. Działa na rynku wiele lat, oferując klientom profesjonalną, a jednocześnie bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego, hipotecznego, firmowego, konsolidacyjnego i nie tylko. Jako zarejestrowany pośrednik finansowy Bartosz Motyl dysponuje szeroką wiedzą na temat aktualnej oferty kredytowej na rynku i zasad przyznawania tego rodzaju wsparcia. Szczegółowo analizuje propozycje banków pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kredyt gotówkowy

Każdy czasami potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki. W niektórych momentch życia pieniądze niezbędne są na remont mieszkania, zakup nowego wyposażenia AGD lub RTV, ale również na nieplanowaną wycieczkę. Warto w takiej sytuacji zwrócić się o pomoc do doświadczonego eksperta kredytowego. 

Kredyty gotówkowe w Łodzi najszybciej można porównać u sprawdzonego doradcy. Profesjonalną ofertę na stronie lodzkiekspert.pl przygotował Bartosz Motyl, absolwent kierunku ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim, który od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w branży finansowej i pomaga klientom znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Korzystając z pomocy eksperta kredytowego, doradca przygotuje niezbędne dokumenty, skontaktuję się z instytucjami bankowymi oraz sporządzi niezbędną umowę. 

Specjalista od finansów dokona wnikliwej analizy historii kredytowej klienta, aby mieć pewność uzyskania pożyczki nawet przy niskich dochodach. Skontaktować się można najszybciej za pomocą strony internetowej, ale również w biurze w centrum Łodzi.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Konto osobiste - korzyści z jego posiadania

Konto osobiste, to produkt bankowy, który można określić jako wyjątkowo popularny. Wiele milionów Polaków posiada je i bardzo sobie ceni, jednak nie wszyscy podejmują się jego założenia, przyjmując, że to przede wszystkim koszt, a poza tym komplikacja w gospodarowaniu własnymi...