Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Doradca kredytów mieszkaniowych

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.07.2020
Łódzki Ekspert to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym. Działa na rynku wiele lat, oferując klientom profesjonalną, a jednocześnie bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego, hipotecznego, firmowego, konsolidacyjnego i nie tylko. Jako zarejestrowany pośrednik finansowy Bartosz Motyl dysponuje szeroką wiedzą na temat aktualnej oferty kredytowej na rynku i zasad przyznawania tego rodzaju wsparcia. Szczegółowo analizuje propozycje banków pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania lub domu to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Zwykle jest to duża inwestycja i niemałe obciążenie finansowe, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonego doradcy kredytowego. Sprawne przeprowadzenie wszystkich formalności zdecydowanie pozwala zaoszczędzić czas oraz uniknąć niepotrzebnego stresu. 

Jeżeli w niedalekiej przyszłości planowany jest kredyt hipoteczny Łódź oferuje profesjonalne i bezpłatne usługi pośrednictwa. Ekspert finansowy zajmuje się kompleksową obsługą, która obejmuje wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym. W takich sytuacjach kluczowej jest zbadanie zdolności kredytowej, porównanie ofert różnych banków oraz skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Współpraca z ekspertem kredytowym znacznie ułatwia całą procedurę kredytową. 

Fachowe wsparcie prawne jest nieocenione, kiedy ma być wybrany najbardziej korzystny produkt bankowy, a szczególnie związana z dużymi wydatkami hipoteka. Ocena finansowego pośrednika umożliwia dostosowanie optymalnych warunków kredytowych.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Konto osobiste - korzyści z jego posiadania

Konto osobiste, to produkt bankowy, który można określić jako wyjątkowo popularny. Wiele milionów Polaków posiada je i bardzo sobie ceni, jednak nie wszyscy podejmują się jego założenia, przyjmując, że to przede wszystkim koszt, a poza tym komplikacja w gospodarowaniu własnymi...