Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Materace piankowe godne polecenia od Sembelli

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób chorujących z powodu kręgosłupa. Konsument, który zaopatrzy się w taki materac w czasie snu zagwarantowane ma utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Bóle kręgosłupa ustaną, co poprawi ogólną jakość życia takiej osoby. Na sembella.pl należy więc wnikliwie zapoznać się z propozycją handlową tego producenta materacy.

Materace piankowe

Pianka termoelastyczna SENSIPUR pod wpływem temperatury ciała człowieka staje się bardzo plastyczna i umożliwia swobodne zapadanie się, aż do osiągnięcia najbardziej optymalnego ułożenia ciała. Wyjątkowość tej pianki leży we właściwym doborze jej gęstości, zapewniającym odpoczynek i regenerację mięśni.

Oczywiście oferta materacy jest znacznie bardziej zróżnicowana. Firma ma do zaoferowania nie tylko materace typu piankowego należące do linii SENSIPUR, ale też inne.

Wysoka elastyczność

W ofercie można znaleźć piankę o wysokiej elastyczności, która należy do linii BULTEX. Niezależnie od tego co Klient wybierze, może liczyć na naprawdę idealne rozwiązania, ponieważ takie materace piankowe są ekologiczne, przyjazne dla zdrowia i zapewniają zdrowy sen dzieciom i całej rodzinie.

Tego typu materace stosuje się nie tylko w domach, ale też bardzo często w hotelach. Jest wiele możliwość do wyboru, a firma dba o każdy szczegół, jeśli chodzi o produkcję materaców piankowych. Z ofertą materaców można zapoznać się na stronie internetowej.

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa...
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...