Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Materace piankowe godne polecenia od Sembelli

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób chorujących z powodu kręgosłupa. Konsument, który zaopatrzy się w taki materac w czasie snu zagwarantowane ma utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Bóle kręgosłupa ustaną, co poprawi ogólną jakość życia takiej osoby. Na sembella.pl należy więc wnikliwie zapoznać się z propozycją handlową tego producenta materacy.

Materace piankowe

Pianka termoelastyczna SENSIPUR pod wpływem temperatury ciała człowieka staje się bardzo plastyczna i umożliwia swobodne zapadanie się, aż do osiągnięcia najbardziej optymalnego ułożenia ciała. Wyjątkowość tej pianki leży we właściwym doborze jej gęstości, zapewniającym odpoczynek i regenerację mięśni.

Oczywiście oferta materacy jest znacznie bardziej zróżnicowana. Firma ma do zaoferowania nie tylko materace typu piankowego należące do linii SENSIPUR, ale też inne.

Wysoka elastyczność

W ofercie można znaleźć piankę o wysokiej elastyczności, która należy do linii BULTEX. Niezależnie od tego co Klient wybierze, może liczyć na naprawdę idealne rozwiązania, ponieważ takie materace piankowe są ekologiczne, przyjazne dla zdrowia i zapewniają zdrowy sen dzieciom i całej rodzinie.

Tego typu materace stosuje się nie tylko w domach, ale też bardzo często w hotelach. Jest wiele możliwość do wyboru, a firma dba o każdy szczegół, jeśli chodzi o produkcję materaców piankowych. Z ofertą materaców można zapoznać się na stronie internetowej.

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...