Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Materace wysokoelastyczne marki Sembella

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób chorujących z powodu kręgosłupa. Konsument, który zaopatrzy się w taki materac w czasie snu zagwarantowane ma utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Bóle kręgosłupa ustaną, co poprawi ogólną jakość życia takiej osoby. Na sembella.pl należy więc wnikliwie zapoznać się z propozycją handlową tego producenta materacy.

Materace wysokoelastyczne

Jeśli interesują Was materace wysokoplastyczne to firma Sembella jest idealnym partnerem dla Was. Nasze przedsiębiorstwo to specjaliści od materacy. Posiadamy bogatą ofertę tych produktów.

Obejmuje ona materace wysokiej elastyczności. Oferujemy ponadto materacy typu GELTEX i materace piankowe.

Nasze produkty to wysoka jakość, bezpieczeństwo i komfort. Świetne wykonanie oraz znakomite własności użytkowe sprawiają, że użytkownik może liczyć na świetny wypoczynek i sen. Na tym polu wyróżniają się materace wysokoplastyczne.

Indywidualne materace

Te materace cechują się znakomitym dopasowywaniem do kształtu ciała. Odkształcają się pod wpływem temperatury i ciężaru i dopasowują do indywidualnych potrzeb użytkownika. Taka elastyczność znacznie zwiększa wygodę. Nasze materace to trwałość i dbałość o detale.

Oprócz nich w ofercie mamy również łóżka kontynentalne, łóżka hotelowe, poduszki, kołdry oraz stelaże. Jeśli interesuje Cię nasza oferta to zapraszamy do naszych sklepów oraz na naszą stronę internetową. Postaw na doświadczenie, postaw na jakość, postaw na Sembella!

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 27.12.2013
ASD to specjaliści, którzy świadczą usługi w zakresie montażu i projektowania systemów zabezpieczeń. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą całych systemów oraz niezbędnych części...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...