Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Laserdent w Łodzi działa od wielu lat i przez ten czas wyleczyliśmy wielu łodzian z problemów z uzębieniem. Dzięki stosowaniu lasera stomatologicznego jesteśmy w stanie usunąć próchnicę z zębów bez potrzeby bolesnego rozwiercania czy stosowania znieczulenia. Również posiadamy doświadczenie w implantologii, która pozwoli na odzyskanie utraconego zęba. Zadzwoń do nas dzisiaj i umów się na wizytę - gwarantujemy indywidualne podejście do pacjenta!
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 23.01.2015
Agencja eventów medycznych Mobilne Badania to specjaliści od promocji zdrowia. Zajmujemy się organizowaniem różnego rodzaju eventów, których celem jest profilaktyka zdrowia i uświadomienie ludzi o zagrożeniach, jakie wynikają z unikania lekarzy i niezdrowego trybu życia. W tym celu współpracujemy z tysiącami lekarzy, pielęgniarkami i farmaceutami, dzięki którym udało nam się przebadać ponad 120 tysięcy pacjentów. Działamy w 42 miastach, profesjonalnie podchodząc do swoich zadań i rozwijając się przez indywidualne podejście do każdej akcji.
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 31.03.2020
Salve Medica to przychodnia, której oferta jest skierowana głównie do osób planujących założenie rodziny. Pacjenci mogą tu skorzystać z wizyty u ginekologa i proktologa, ale także zbadać swoją płodność i skorzystać z pomocy położnej, a także zadbać o swoje zdrowie po porodzie. Placówki prowadzą również bank komórek rozrodczych i nasienia, oferując przy tym nowoczesne badania prenatalne. Wyspecjalizowany zespół to także lekarze z innych dziedzin medycyny. Nowoczesne gabinety i wygodny system rejestracji online, zapewniają pełną wygodę. 
Więcej o firmie: Usg-