Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Nowoczesny kominek z płaszczem wodnym

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2020
Iwona Pellets Sp. z o.o. powstała w 2014 roku, ale jej początki sięgają lat 80-tych. Nasze doświadczenia pozwoliły na stworzenie nowoczesnych kominków hybrydowych, które spełniają rygorystyczne normy ochrony środowiska. Pozwalają na zmniejszenie zużycia energii, a tym samym na ograniczenie kosztów ogrzewania budynków.

Co nas wyróżnia?

Dzięki temu, że w 2018 roku zbudowaliśmy fabryczny salon kominków w Rąbieniu AB, nasi klienci mogą osobiście przetestować najnowsze rozwiązania. Używamy oprogramowania SolidWorks 2015, które pomaga w doskonaleniu zaawansowanych konstrukcji i prezentować je naszym klientom.

Co jeszcze możemy zaoferować?

Przodujemy w dostarczaniu wysokiej jakości pelletu na polski rynek, dodatkowo w naszym asortymencie znajduje się ponad 20 tysięcy produktów z branży budowlanej.

Kominek z płaszczem wodnym

Kominek z płaszczem wodnym, który dostępny jest w ofercie firmy Iwona Pellets, to wygodne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety kotła na pellet, jak i kominka. Nowoczesny design urządzenia sprawia, że jest eleganckim elementem wystroju, ale spełnia przy tym ważne funkcje. Połączony z instalacją C.O., dostarcza do niej podgrzaną wodę. Ponadto rozprowadza po pomieszczeniach ciepło. Można go użytkować przez cały rok. 

Projekt kominka jest bardzo nowoczesny i minimalistyczny, przez co idealnie wpisuje się w stylistykę współczesnych wnętrz. Opalanie drewnem lub pelletem utrzymuje jednak klimat typowy dla tradycyjnego kominka, przy którym można ogrzać się w chłodne dni. 

Użytkowanie kominka z płaszczem wodnym nie wymaga zagospodarowania oddzielnego pomieszczenia. Kominek można zamontować w salonie. W czasie jego użytkowania nie powstają zanieczyszczenia, pył węglowy ani brud. Jednocześnie jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Na indywidualne zamówienie można otrzymać projekt dopasowany do konkretnego wnętrza.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 05.10.2016

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 17 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowania hal stalowych. Tworzymy hale stalowe dla największych polskich i...

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 25.08.2016

Wapol jest firmą, która posiada szeroką paletę produktów i usług w swojej ofercie. Zapewniamy fachowe wsparcie przy wyborze wykładzin podłogowych i montażu (np. w biurach, galeriach...

Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to firma istniejąca od 1991 roku. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o handel pokryciami dachowymi w Internecie. Matsell to odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy, który pozwala...
Więcej o firmie: Gonty
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 07.09.2016
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania między innymi odwodnienia i...