Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Poznaj japońskie dania z ryb - Oyakata

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Dania z ryb

W ramach oferty naszej firmy dostarczamy naszym klientom produkty, które pozwalają na szybkie oraz wygodne przygotowanie różnych przepisów związanych z kuchnią japońską. Nasze produkty są wygodnie dostępne za pośrednictwem sieci sklepów działających na terenie całego kraju.

Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również informacje dotyczące sposobów przygotowywania poszczególnych przepisów, co przedstawiamy za pośrednictwem naszej strony, gdzie można między innymi poznać japońskie dania rybne. 

Na naszej stronie www można między innymi poznać informacje o rybach maczanych w słodkim sosie sojowym, surowych rybach, które podawane są w formie pokrojonych ryb z dodatkami. Dostępne na naszej stronie proste przepisy na dania japońskie pozwalają na ich wykorzystanie w warunkach domowych przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego przygotowania danego posiłku. 

Jednocześnie japońska kuchnia pozwala na zapewnienie zarówno aromatycznych i smacznych potraw a także pozwalających na dostarczenie wielu cennych składników odżywczych.
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne