Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Japońska kuchnia - Specjalność Oyakata

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Japońska kuchnia

Specjalnością naszej firmy jest zapewnianie wyrobów, które pozwalają na przygotowanie naszym klientom wyjątkowych przepisów kuchni japońskiej, które gwarantują możliwość zapoznania się z różnymi przepisami kuchni japońskiej, gdzie posiłki mogą być bardzo wygodnie przygotowane w warunkach domowych. 

Oferujemy półprodukty, które pozwalają na przygotowanie bardzo różnych posiłków kuchni japońskiej, które obecnie zdobywają coraz większą popularność zarówno na terenie Polski a także na całym świecie. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wyroby, które pozwalają na szybkie przygotowanie posiłków, które mogą być wykonane w ramach wygodnych do użytku baz, które pozwalają na szybkie przygotowanie między innymi klasycznych zup. 

Zapewniamy półprodukty, które pozwalają stworzyć potrawy, które zapewnia japońska kuchnia również w wersjach klasycznych posiłków opartych na kurczaku, wołowinie. Wszystkie nasze wyroby dostępne są za pośrednictwem między innymi marketów, które działają na terenie całego kraju co zapewnia wygodne możliwości realizowania zakupów.

Konkretne inspiracje kulinarne z japońskiej kuchni znajdziesz na naszej stronie w sekcji Księga Mistrza Oyakata.
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne