Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Japońskie dania - Specjalność firmy Oyakata!

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Japońskie dania

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do wysokiej jakości półproduktów, których wykorzystanie pozwala na zapewnienie możliwości przygotowania klasycznych przepisów kuchni japońskiej. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić zarówno odpowiednio przygotowane wyroby a jednocześnie szybkie dania, które gwarantują krótki czas przygotowani danego posiłku. 

W naszej firmie zapewniamy japońskie dania, których przygotowanie pozwala na zapewnienie możliwości korzystania z klasycznych potraw opartych zarówno na kurczaku a także wołowinie. Dodatkowo w naszej firmie oferujemy dostęp do półproduktów, które pozwalają również na realizowanie takich przepisów kuchni japońskiej, które związane są z popularnymi na całym świecie zupami japońskimi ramen. 

Oferujemy bazy, które pozwalają na przygotowanie zup ramen w różnych wersjach. Przepisy dostępne są również za pośrednictwem naszej strony internetowej, co pozwala skorzystać z tradycyjnych przepisów.

http://www.oyakata.com.pl/ksiega-mistrza-oyakata/ramen-tradycyjna-japonska-zupa
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne