Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Baza japońskich przepisów - Sprawdź serwis Oyakata.com.pl

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Japońskie przepisy

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych wyrobów, które pozwalają na tworzenie posiłków związanych z japońską kuchnią. W ramach oferty naszej firmy można wykorzystać bazy, które pozwalają na zapewnienie szybkiego przygotowania poszczególnych posiłków z tradycyjnej kuchni japońskiej. 

Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wygodnego korzystania z naszych wyrobów w ramach różnych przepisów, które są dostępne również na naszej stronie. 

Oferujemy japońskie przepisy, które pozwalają na szybkie przygotowanie klasycznych potraw opartych na kurczaku czy też zup. Na stronie można zapoznać się między innymi z poszczególnymi przepisami na zupy ramen, co pozwala na zapoznanie się z różnymi wersjami tej zupy oraz wygodne przygotowanie posiłku w domu. 

Nasze wyroby dostępne są za pośrednictwem sklepów działających na terenie całego kraju, co znów pozwala na bardzo wygodne realizowanie zakupów przez naszych klientów również za pośrednictwem marketów.
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne