Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Sprawdź jakie przyprawy są popularne w Japonii

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Japońskie przyprawy

Zapewniamy w naszej firmie wysokiej jakości produkty, które pozwalają na przygotowanie posiłków związanych z tradycyjną kuchnią japońską. 

Nasza firma dostarcza produkty za pośrednictwem największych sieci sklepów działających na terenie całego kraju co pozwala nam zapewnić łatwy dostęp do naszych wyrobów. Jednocześnie w naszej firmie zajmujemy się również popularyzowaniem poszczególnych informacji dotyczących kuchni japońskiej. 

W ten sposób na naszych stronach oferujemy naszym klientom możliwość poznania przepisów na poszczególne potrawy. Na naszej stronie przedstawiamy również przyprawy z Japonii, które stosowane są w poszczególnych potrawach. Informacje dotyczą między innymi poszczególnych rodzajów przypraw. Pozwala to między innymi na zapoznanie się z informacjami o sosach stosowanych w japońskiej kuchni jak między innymi sos ostrygowy, rybny, sojowy. 

Jednocześnie przedstawiamy również informacje dotyczące takich przypraw jak karashi czy wasabi, które pozwalają na uzyskanie specyficznego aromatu potraw.
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne