Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Księga porad i inspiracji kuchennych - Oyakata

Strona Oyakata

Oyakata

Dodano: 09.02.2017
Zapewniamy naszym klientom produkty żywnościowe, które pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, które związane są bezpośrednio z kuchnią japońską. Oferujemy naszym klientom między innymi produkty pozwalające na przygotowanie smacznych japońskich zup ramen w ramach różnych przepisów. Zapewniamy również potrawy pozwalające na przygotowanie różnych potraw japońskich opartych na wołowinie czy kurczaku. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wygodny dostęp do naszych produktów w sieciach sklepów w całym kraju.

Księga porad

W ramach oferty naszej zapewniamy naszym klientom profesjonalnie realizowane produkty kuchni japońskiej, które mają na celu szybkie przygotowanie różnych, popularnych potraw z japońskiej kuchni. 

Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom dostarczenie wygodnych w stosowaniu produktów, których użycie pozwala na szybkie przygotowanie posiłków każdego dnia a jednocześnie na realizowanie takich posiłków, które są związane z różnymi popularnymi posiłkami z klasycznej kuchni japońskiej. 

W naszej firmie posiadamy również doświadczenie w ramach realizowania wyrobów kuchni japońskiej, co pozwala nam zapewnić również wysokiej jakości wyroby. Na naszej stronie oferujemy również porady, które pozwalają zobaczyć jak wygląda japońska kuchnia,w dziale Księga mistrza OYAKATA

Nasze wyroby żywieniowe dostępne są również na terenie całego kraju w różnych sklepach, w tym marketach co pozwala na wygodne realizowanie zakupów naszych wyrobów w ramach regularnie przygotowywanych posiłków związanych z kuchnią japońską.
WWW:
E-mail:
biuro@ajinomoto.com.pl
Telefon:
+48 22 460 00 70
Fax:
+48 22 460 00 71

Jak dojechać do firmy Oyakata?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 31.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wina pochodzące z najbardziej popularnych winiarskich regionów świata. Oferujemy między innymi wina...
Więcej o firmie: Dobroński cydr, Wino ekologiczne