Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Przemysł i gospodarka

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopartners to firma, która oferuje szeroką gamę produktów i usług dla zakładów galwanizacyjnych. Dzięki niej możliwe jest stworzenie całej linii technologicznej od podstaw, czyli od projektu. Firma nadzoruje także samo wykonanie linii oraz pomoże w monitorowaniu jej działania. Klienci firmy są obsługiwani przez wykwalifikowanych pracowników, świadczących wysokiej jakości usługi, a w ofercie dostępne są profesjonalne rozwiązania innych sprawdzonych firm produkujących takie urządzenia jak pompy, czy wirówki dla galwanizerstwa. Galvanopartners jest ich oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z produkowaniem najwyższej jakości wyrobów z drutu a także drutu. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie wyrobów przy stosowaniu nowoczesnych technologii. W naszej firmie zapewniamy wykonanie wyrobów z drutu przy stosowaniu linii do trawieni walcówki, nowoczesnych linii do cynkowania. Pozwala nam to zapewnić wykonanie wyrobów z drutu spełniających surowe normy produkowania.
Brak obrazka

Printor

Dodano: 17.06.2014

Printor to specjaliści w dziedzinie montażu i szeroko rozumianej produkcji elektroniki. Swoją przygodę w branży rozpoczęliśmy ponad 25 lat temu, aby obecnie stać się konkurencyjną firmą świadczącą swoje usługi klientom krajowym i zagranicznym. Dzięki doskonałej kadrze pracowników i nowoczesnemu zapleczu technologicznemu potrafimy poradzić sobie z każdym zadaniem, o czym świadczy obecność naszych produktów w branży medycznej, energetycznej i wielu innych. Gwarantujemy najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 22.01.2014
Soldar to przedsiębiorstwo działające na polu energii odnawialnej. Jesteśmy kompetentnymi specjalistami, którzy zaprojektują dla Was wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne. Nasze instalacje to jakość z najwyższej półki. W zakresie naszych usług znajdziecie takie działania jak projektowanie i doradztwo oraz montaż. Soldar ponadto zajmuje się serwisowanie i uruchamianiem instalacji. Krótko mówiąc, mamy kompleksowe podejście do tematyki instalacji fotowoltaicznych. Sześcioletnie doświadczenie sprawia, że warto nam zaufać.