Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Rodzaje trądziku opisuje Benzacne

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 05.08.2015
Producentem żelu Benzacne jest firma Takeda Pharma Sp. z o.o., znana z wysokiej jakości produktów farmakologicznych oraz kosmetycznych. Żel ten nie jest drogi, a rzeczywiście działa bardzo dobrze. To powoduje, że można cieszyć się z jego użytkowania i szybko zauważyć pozytywne efekty. Jest to środek przeznaczony dla osób, które zmagają się z trądzikiem młodzieńczym, w różnych postaciach. Należy go używać zgodnie ze wskazówkami dermatologa, by przyniósł pozytywne rezultaty i poprawił stan cery.

Rodzaje trądziku

Każdy, kto przechodził okres dojrzewania i znalazł się w grupie ponad 80% osób mających problemy z cerą trądzikową zdaje sobie sprawą z istnienia różnych odmian trądziku.

Jednak mało kto jest wstanie precyzyjne podzielić trądzik na istniejące rodzaje trądziku – a są ich dwa. Pierwszym z nich jest trądzik niezapalny. Jego cechą charakterystyczną są zaskórniki, które powstają gdy mieszki włosowe zostaną powiększone i zatkane.

Pielęgnacja skóry i rodzaje zaskórników

W ramach samych zaskórników wyróżnia się: zaskórniki zamknięte (białe) oraz otwarte (czarne), zwane wągrami. Zaskórniki mogą się zagoić lub przemienić w formę trądziku zapalnego, czyli pryszcze. Trądzik zapalny jest drugiem rodzajem.

Powstaje poprzez przerwanie ścianki mieszka włosowego, w jakim znajduje się zaskórnik. Trądzik zapalny może mieć różne formy: krostkowy, guzkowy, grudkowy i torbielowaty. Niezależnie jednak od rodzaju trądziku leki powinny leczyć każdy rodzaj zmiany skórnej. Preparat firmy Benzacne idealnie spełnia rolę uniwersalnego leku, ponieważ działa zarówno na pryszcze, wągry, krosty i inne skórne uciążliwości.
Chcąc więcej wiedzieć na temat rodzajów trądziku,przeczytaj treści artykuł o rodzajach trądziku na stronach serwisu Benzacne.

Benzacne
Adres:
Al. Jerozolimskie 146A
WWW:
Kod:
02-305
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 22 608 13 00
GPS     N: 20° 57' 13"     E: 52° 12' 48"

Jak dojechać do firmy Benzacne?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Laserdent w Łodzi działa od wielu lat i przez ten czas wyleczyliśmy wielu łodzian z problemów z uzębieniem. Dzięki stosowaniu lasera stomatologicznego jesteśmy w stanie usunąć próchnicę z...
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór sprzętu oraz akcesoriów ortopedycznych i medycznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami, co pozwala nam...
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 02.07.2015
W naszym prawidłowym funkcjonowaniu pomagają witaminy. Jedną z nich jest witamina D, która poprawia pracę układu odpornościowego i mięśni. Dodatkowo jej główne źródło jest dostępne dla...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 21.10.2015

Wieloletnie doświadczenie łódzkiego salonu urody Aspasja, gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, wykonywane przez certyfikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Wszelkie działania...