Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Zmień swoje łóżko na lepsze

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób chorujących z powodu kręgosłupa. Konsument, który zaopatrzy się w taki materac w czasie snu zagwarantowane ma utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Bóle kręgosłupa ustaną, co poprawi ogólną jakość życia takiej osoby. Na sembella.pl należy więc wnikliwie zapoznać się z propozycją handlową tego producenta materacy.

Stelaże do łóżek

Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w sprzedaży oryginalnych stelaży do łóżek, które przydają się do optymalizacji warunków snu u najmłodszych i osób starszych. Zapewniamy uniwersalne stelaże do łóżek, a także ich nowoczesne, regulowane elektrycznie lub mechanicznie odsłony. 

Dzięki takim stelażom do łóżek uzyskacie Państwo podparcie nóg w nocy, co często przekłada się na przyśpieszenie regeneracji niektórych urazów. Nasze stelaże mają idealne przystosowanie do materacy Sembella. 

Bezbłędne podparcie, dodatkowe strefy twardości, proste i wydajne mocowanie to tylko niektóre korzyści zakupowe. Podparcie materaca na stelażu występuje na całej powierzchni, co znacznie zwiększa komfort snu i możliwości aranżacyjne. 

Naszym klientom zapewniamy gwarancję satysfakcji, doradztwo i prezentację stelaży, zróżnicowane wysokości konstrukcji. Wszystkie stelaże do łóżek posiadają opcję elastycznego dopasowania listew do indywidualnych potrzeb. To podkreśla ich jakość i długoterminową użyteczność. 


Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...