Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Zmień swoje łóżko na lepsze

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 08.08.2015
Osoby zmagające się z wadami postawy powinny zapoznać się z ofertą firmy Sembella. Oferuje ona materace wysokiej jakości, w wielu rozmiarach, które przeznaczone są właśnie dla osób chorujących z powodu kręgosłupa. Konsument, który zaopatrzy się w taki materac w czasie snu zagwarantowane ma utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Bóle kręgosłupa ustaną, co poprawi ogólną jakość życia takiej osoby. Na sembella.pl należy więc wnikliwie zapoznać się z propozycją handlową tego producenta materacy.

Stelaże do łóżek

Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w sprzedaży oryginalnych stelaży do łóżek, które przydają się do optymalizacji warunków snu u najmłodszych i osób starszych. Zapewniamy uniwersalne stelaże do łóżek, a także ich nowoczesne, regulowane elektrycznie lub mechanicznie odsłony. 

Dzięki takim stelażom do łóżek uzyskacie Państwo podparcie nóg w nocy, co często przekłada się na przyśpieszenie regeneracji niektórych urazów. Nasze stelaże mają idealne przystosowanie do materacy Sembella. 

Bezbłędne podparcie, dodatkowe strefy twardości, proste i wydajne mocowanie to tylko niektóre korzyści zakupowe. Podparcie materaca na stelażu występuje na całej powierzchni, co znacznie zwiększa komfort snu i możliwości aranżacyjne. 

Naszym klientom zapewniamy gwarancję satysfakcji, doradztwo i prezentację stelaży, zróżnicowane wysokości konstrukcji. Wszystkie stelaże do łóżek posiadają opcję elastycznego dopasowania listew do indywidualnych potrzeb. To podkreśla ich jakość i długoterminową użyteczność. 


Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...
Więcej o firmie: Plisy