Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Koszulki - Zestaw do crossfitu - Smmash

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Koszulki

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu produkowania wysokiej jakości strojów sportowych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie produkowania strojów sportowych na każdym etapie realizowania produkcji. 

W naszej firmie zapewniamy wykonanie poszczególnych strojów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Do takich technologii zalicza się między innymi stosowania wytrzymałych materiałów. Jednocześnie nasza firma zapewnia również odzież rozciągliwą, która również pozwala na zapewnienie bardzo dużej wygody użytkowania. 

W naszej firmie zapewniamy między innymi takie wyroby jak koszulki crossfit. Zapewniamy crossfitowe koszulki, które są między innymi oparte na unikanych systemach wentylowania. Dodatkowo pozwalają również na zapewnienie dopływu tlenu do mięśni co znów pozwala na zapewnienie poprawiania wyników realizowania treningów. 

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie strojów sportowych w oparciu o indywidualnie dopasowane projekty graficzne.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...