Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Leginsy sportowe do treningu Crossfit - SMMASH

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Legginsy

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom czyli klubom sportowym wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie wykonania produkowania wysokiej jakości strojów. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie szerokiego zakresu strojów do uprawiania sztuk walki w klubach. 

Posiadamy doświadczenie w zakresie współpracy z klubami sportowymi co pozwala nam oferować wykonanie poszczególnych usług w sposób sprawny i terminowy. 

Nasza firma oferuje również wykonanie strojów elastycznych oraz lekkich z wykorzystaniem wielu innowacyjnych technologii a także materiałów. Posiadamy również nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wykonanie wysokiej jakości strojów. 

Legginsy Smmash posiadają również odpowiednio dopasowane rozwiązania, które pozwalają na zapewnienie projektów graficznych, które spełniają wszystkie oczekiwania klientów a także są zgodne z identyfikacją klubów czy też reklamami oczekiwanymi na strojach przez kluby.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...