Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Sportowa odzież treningowa do crossfitu - SMMASH

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Odzież Crossfit

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług na każdym etapie zarówno produkowania a także sprzedaży elementów odzieży dla sportowców. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom przygotowanie odzieży z wykorzystaniem odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. 

Posiadamy również nowoczesny park maszynowy, co znów pozwala nam zapewnić korzystanie z najnowszych technologii. Dodatkowo stosujemy najlepsze i najnowsze materiały z rynku materiałów stosowanych na świecie w odzieży sportowej. 

W naszej firmie odzieży crossfit jest również wykonywana z wykorzystaniem również sprawdzonych oraz innowacyjnych technologii mających na celu zapewnienie sportowcom znacznie większej wygody użytkowania. 

Komfort użytkowania pozwala na znacznie bardziej wygodne realizowanie treningów. 

W naszej firmie oferujemy również przygotowanie odzieży opartej na modnym wzornictwie, co również pozwala na zapewnienie stylowego wyglądu odzieży a także trwałych elementów odzieży.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...