Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Rashguard - Sporty walki - Sklep Smmash

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Rashguard

SMMASH to uznany producent odzieży dla zawodników i pasjonatów sztuk walki, takich jak mma i muay thai. Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania dla zawodników i amatorów, dbając o każdy produkt w każdym aspekcie produkcji, którą zresztą zajmujemy się w pełni samodzielnie. Pozwala nam to udoskonalać nasze produkty, tak aby mma sklep SMMASH ciągle się rozwijał i zyskiwał uznanie kolejnych sportowców. W naszej ofercie znajdziecie wiele interesujących rozwiązań.

Każdy rashguard mma, czy spodenki, to gwarancja doskonałego spisywania się podczas codziennych treningów, ale też na profesjonalnych zawodach. Naszą odzież tworzymy we współpracy z klubami sportowymi i uznanymi zawodnikami, wykorzystując ich rady i zalecenia, aby podnosić komfort ich użytkowania. Nasz rashguard jest odporny na rozerwanie, rozciągliwy, ale też dba o utrzymanie optymalnej temperatury ciała i wilgotności skóry. Przekonały się o tym już setki zawodników, nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...