Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Spodenki - Zestaw do crossfitu - Smmash

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Spodenki

Działamy na rynku realizowania produkcji wysokiej jakości wyrobów z rynku strojów sportowych, które w naszej firmie od wielu lat realizowane są dla klubów sportowych, którym możemy zapewnić szeroki zakres strojów opartych na innowacyjnych technologiach. 

W naszej firmie zapewniamy wykonanie strojów w oparciu o innowacyjnych technologiach. Dotyczy to stosowania między innymi takich technologii, które pozwalają na zapewnienie wyjątkowych właściwości, które oferują między innymi perfekcyjne dopasowanie stroju do ciała. Nasza zapewnia stroje, które są rozciągliwe oraz maja odpowiednie systemy wentylowania. 

Oferujemy takie stroje jak spodenki na crossfit, które pozwalają na zapewnienie funkcjonalności. Dodatkowo w naszej firmie zapewniamy zarówno komfort a także wygodę użytkowania. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również przygotowanie takich projektów, które są w pełni dopasowane do oczekiwań naszych klientów. 

Pozwala to na zapewnienie również dopasowania estetycznego poszczególnych strojów do oczekiwań naszych klientów.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...