Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Spodenki do MMA - Oferta sklepu Smmash.pl

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników mma i muay thai. W skład naszej oferty wchodzą produkty dedykowane profesjonalnym zawodnikom, ale także amatorom i pasjonatom sportów walki. Znajdziecie w niej efektowne t-shirty opatrzone unikalnymi grafikami, wysokiej jakości rashguardy i spodenki do mma, a także odzież wykonywana na specjalne zamówienie klientów, którą wykonujemy w nakładzie nawet jednej sztuki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania marki SMMASH na własnej skórze.

Spodenki mma

Profesjonalny producent i dystrybutor odzieży dla zawodników uprawiających sztuki walki, takie jak mma, czy muay thai, oferuje profesjonalistom, amatorom i pasjonatom wysokiej klasy ubrania, które spełniają wysokie standardy jakości.

Sklep mma SMMASH to gwarancja unikalnych wzorów i dostępu do odzieży cenionej wśród profesjonalnych zawodników, biorących udział w walkach nawet na arenie międzynarodowej. Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą rygorystyczne testy z udziałem zawodników, dzięki czemu spełniają ich wysokie oczekiwania i gwarantują świetne spisywanie się podczas treningów czy zawodów.

W naszej ofercie znajdziecie spodenki mma, rashguardy, t-shirty i odzież muay thai. Na życzenie klubów sportowych, czy nawet pojedynczych klientów wykonujemy odzież o dowolnym projekcie graficznym, przygotowanym we współpracy z naszymi profesjonalnymi grafikami. Cały etap produkcji odbywa się pod naszym okiem i za naszą sprawą, dzięki czemu możemy zagwarantować końcowy efekt spełniający Wasze oczekiwania.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 30.11.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness zapewniamy rozbudowany zestaw ćwiczeń kierowanych do kobiet i mężczyzn zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Realizujemy również zajęcia z tańca...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdy nadchodzi lato planujemy wakacje, które chcemy zazwyczaj spędzić nad polskim morzem. Wybierzmy Jastrzębią Górę – popularny bałtycki kurort i zamieszkajmy w wygodnym hotelu. Nasz hotel to...