Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Oferta kursów angielskiego dla dzieci

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Angielski dla dzieci

Nauka języka obcego jest bardzo ważna i właśnie dlatego najkorzystniej wybierać kursy oferowane przez najlepsze szkoły takie jak studium.com.pl. Szkoła Języków obcych Szuster to najlepsza w Łodzi szkoła, posiadająca bardzo bogatą ofertę kursów językowych, z których może skorzystać każdy kto chce zadbać o swój rozwój. W ofercie szkoły można znaleźć bardzo bogaty wybór kursów językowych. 

Zajęcia prowadzone są przez bardzo dobrych lektorów. Posiadają oni bardzo dobrze wykształcenie i różnorodne doświadczenie w nauczaniu języka obcego. Nowością w ofercie szkoły są kursy języka angielskiego dla dzieci. 

Język angielski dla dzieci jest prowadzony przez pedagogów, którzy wiedzą jak pracować z najmłodszymi tak aby w szybki sposób przyswoili sobie materiał.  

https://www.studium.com.pl/dla-dzieci

Zajęcia dla dzieci przyjmują formę zabawy w grupie, w trakcie tych zajęć najmłodsi uczą się słówek, piosenek i innych prostych podstaw języka angielskiego. Nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejsza i przynosi najlepsze efekty.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto