Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Kursy językowe dla firm - Szkoła Szuster

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Dla firm

Zapotrzebowanie na naukę języków jest ogromne. Coraz częściej Polacy organizują międzynarodowe imprezy, spotkania i konferencje, coraz więcej firm z innych krajów otwiera w Polsce swoje filie, przyjeżdża do nas na targi, wystawy czy konferencje przemysłowe. W tej sytuacji angielski jest językiem pożądanym, a wiele osób odczuwa potrzebę nauczenia się go w stopniu komunikatywnym. 

Na przeciw zainteresowanym oraz potrzebom rynku wychodzi Studium Języków Obcych Szuster w Łodzi, które organizuje powszechnie dostępne kursy dla różnych grup. Angielski na poziomie podstawowym wprowadzany jest już w pierwszych klasach szkoły podstawowej, aby dać dzieciom podstawę do ewentualnej późniejszej nauki. 

Kursy językowe dostępne są wszędzie. W Polsce powoli angielski staje się drugim językiem obowiązkowym po języku polskim. Jest to z pewnością synonim nowoczesności i otwarcia na świat. 

Oferta szkoleń językowych dla firm
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto