Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Kursy francuskiego na różnym poziomie trudności

Brak obrazka

Dodano:

Język francuski

Szkoła językowa Szuster organizuje kursy językowe na różnym poziomie trudności. Organizujemy kursy ośmiu języków (rosyjski, hiszpański, włoski, angielski, chiński, niemiecki, polski, francuski). W przypadku każdego z tych języków współpracujemy ze świetnymi lektorami, którzy są gwarancją najwyższej jakości nauczania. Nasza oferta kursów jest różnorodna i elastyczna. 

Stworzyliśmy ją z myślą o dostosowaniu się do bardzo zróżnicowanych potrzeb klientów. Z tej racji oferujemy jednocześnie kursy przygotowawcze, kursy specjalistyczne oraz kursy ogólne. Jeżeli interesuje Was np. francuski łódź, to wejdzie na naszą stronę internetową i zapoznajcie się z ofertami kursów w tym języku. Jesteśmy pewni, że uda Wam się odszukać coś sprofilowanego właśnie dla Waszych potrzeb. 

Szuster to gwarancja jakości, profesjonalności oraz atrakcyjnych cen. Ponad trzydzieści lat na łódzkim rynku to znak, że macie Państwo do czynienia z poważnym partnerem językowym, który zna się na wykonywanej pracy. Gorąco zapraszamy.
GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto