Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Kursy francuskiego na różnym poziomie trudności

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Język francuski

Szkoła językowa Szuster organizuje kursy językowe na różnym poziomie trudności. Organizujemy kursy ośmiu języków (rosyjski, hiszpański, włoski, angielski, chiński, niemiecki, polski, francuski). W przypadku każdego z tych języków współpracujemy ze świetnymi lektorami, którzy są gwarancją najwyższej jakości nauczania. Nasza oferta kursów jest różnorodna i elastyczna. 

Stworzyliśmy ją z myślą o dostosowaniu się do bardzo zróżnicowanych potrzeb klientów. Z tej racji oferujemy jednocześnie kursy przygotowawcze, kursy specjalistyczne oraz kursy ogólne. Jeżeli interesuje Was np. francuski łódź, to wejdzie na naszą stronę internetową i zapoznajcie się z ofertami kursów w tym języku. Jesteśmy pewni, że uda Wam się odszukać coś sprofilowanego właśnie dla Waszych potrzeb. 

Szuster to gwarancja jakości, profesjonalności oraz atrakcyjnych cen. Ponad trzydzieści lat na łódzkim rynku to znak, że macie Państwo do czynienia z poważnym partnerem językowym, który zna się na wykonywanej pracy. Gorąco zapraszamy.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto