Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Języki obce - nauka hiszpańskiego

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Język hiszpański

Naukę języków obcych najlepiej rozpocząć od najmłodszych lat, kiedy jest się jeszcze dzieckiem. Ciekawe świata dziecko chłonie wszystko. Dlatego właśnie niejedna szkoła językowa w mieście Łódź w swojej ofercie posiada zajęcia z języków obcych specjalnie dla dzieci. 

Szkoły oferują także kursy dla seniorów. Na naukę języka nigdy bowiem nie jest za późno. Uczenie się obcego języka rozwija mózg, co dowodzą badania naukowe. Szkoła językowa w mieście Łódź powinna zapewniać również wiele poziomów nauczania danego języka, od postaw do stopnia zaawansowanego, a nawet biegłego. Wszak ci, co znają już język, często potrzebują stałego kontaktu z nim oraz rozwijania np. specjalistycznego słownictwa. 

Kurs hiszpańskiego: www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-hiszpanski

Stąd popularnością cieszą się kursy np. angielskiego w biznesie, prawie czy medycynie. Szkoła językowa w mieście Łódź powinna oferować wiele języków nowożytnych do wyboru, w tym angielski, francuski, rosyjski, a nawet hiszpański - Szuster to najbogatsza oferta w mieście.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto