Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Język włoski w szkole językowej Szuster

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Język włoski

Najłatwiej jest się nauczyć języka obcego przy pomocy innych. Warto także być częścią grupy, aby wzajemnie się mobilizować i konwersować w uczonym się języku. Dobra szkoła językowa w miastach jak Łódź, Kraków, Poznań i inne powinna oferować właśnie specjalne zajęcia polegające głównie na rozmowie, tzw. konwersacje. 

Poza tym warto wziąć pod uwagę, przy wyborze szkoły językowej, również poziomy nauczania, czy można zacząć się uczyć języka od początku, czy można go kontynuować itd. Szkoła językowa powinna oferować wiele zajęć specjalistycznych np. słownictwo w biznesie, prawie, medycynie, a także specjalne kursy przygotowujące do zdania egzaminów, zajęcia dla dzieci, seniorów, firm itd.

Kurs włoskiego: https://www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-wloski

Szkoła językowa trzymająca poziom powinna oferować naukę z native speakerami, którzy posługują się danym językiem na co dzień, od urodzenia. Bogatą ofertę języków, w tym włoski oferuje studium języków obcych Szuster znajdujące się w mieście Łódź.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto