Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Do czego potrzebne nam obce języki?

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Kursy angielskiego

Kursy językowe w mieście Łódź jest to oferta dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez znajomości języka obcego, który ułatwi im nie tylko porozumiewania się z mieszkańcami obcych krajów, ale także możliwości rozwoju w pracy. Kursy angielskiego Lodz to kursy, które uczą od postaw lub pomagają w kontynuacji nauki tego języka. 

Nauka języków jest obecnie niezwykle ważna. W grę nie wchodzi tylko zwiększona mobilność mieszkańców globu, którzy z łatwością pokonują granice innych państw, znajdują w nich się nie tylko z okazji wakacji, ale także szukają pracy. Znajomość języków obcych wpływa również wspaniale na nasze mózgi. 

Naukowe badania pokazują, że osoby dwujęzyczne, czyli porozumiewające się na co dzień w dwóch innych językach, mają bardziej rozwinięte mózgi. Wtedy łatwiej przychodzi im nauka, przetwarzanie informacji i tak dalej. Słowem: wzrasta ich iloraz inteligencji. Kursy językowe Łodzi oferuje studium języków obcych Szuster.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto